Порівняння
Додайте товари для порівняння
D7 - інтернет- магазин декору
0
Мій кошик
Про магазин

Ліпнина із поліуретану – актуальний на сьогодні декор із тисячолітньою історією!

Від початку більшість будинків та квартир представляють собою «голі» приміщення стандартного планування. І лише оригінальний декор спроможний перетворити «чотири стіни й стелю» у затишне житло, зі своєю індивідуальністю й характером.

Для реалізації такого масштабного завдання сучасним домовласникам не обов’язково звертатися по допомогу до дизайнерів та декораторів. Достатньо вибрати «правильні» матеріали і докласти краплинку старанності. І якщо прикладені зусилля цілком і повністю залежать від вас, то з усім іншим може допомогти ліпнина із поліуретану. Вона має дивовижні властивості вносити до інтер’єру нотки античної розкоші й вишуканості, не перетворюючи його при цьому на зразок «циганського шику».

         Що таке поліуретановий декор?

Різьблені елементи використовувались  в Древній Греції та Римі. Але своє «друге народження» вони дістали порівняно недавно – у 1937 році. Саме тоді німецький вчений Отто Байер винайшов поліуретан. А трохи пізніше, в «нульових», з’явився поліуретановий декор – і з того часу бум на нього не припиняється. Більш того: з кожним роком з’являються все нові види ліпнини для внутрішнього і зовнішнього оздоблення. А «секрет» популярності, насправді, досить простий: вироби із цього матеріалу мають суттєві переваги, котрих не вистачає традиційним конструкціям із дерева та гіпсу.

         Переваги поліуретану: важливі та цінні для кінцевого споживача якості цього матеріалу.

Можна безкінечно довго говорити про плюси поліуретанового декору, переваги його використання і різноманітні «страшилки», пов’язані з використанням цього синтетичного матеріалу. Одразу скажемо: міфи про те, що ліпнина із поліуретану шкідлива, помилкові. Сучасні конструкції відповідають усім стандартам екологічності та безпеки, тому можуть використовуватись навіть у загальноосвітніх закладах і лікарнях. А ось переваги поліуретанових ліпних елементів безперечні й перевірені сотнями тисяч покупців по всьому світі:

  • довговічність (матеріал не тріскається, не сиплеться і не змінює колір з часом);
  • вологостійкість (поліуретан відрізняється низькою гігроскопічністю, тому може використовуватися навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю – басейнах, ванних кімнатах і т. д. );
  • пожежобезпечність (поліуретановий декор негорючий, завдяки чому його можна монтувати поблизу джерел освітлення).

І це не говорячи про те, що ліпнина із поліуретану широко представлена у сучасному продажі, що дає можливість кожному підібрати різьблені елементи відповідно до намічених цілей і бюджету.

         Основні види ліпного декору із поліуретану.

«Еволюціонувала» не лише технологія виготовлення ліпного декору. З часу виникнення з’явилось багато нових, оригінальних різновидів ліпнини:

Погодьтесь, при такому багатстві видів поліуретанового декору «свій» варіант знайдеться і для власників апартаментів у вікторіанському стилі, і для прихильників класичних, «спокійних» інтер’єрних рішень, і для всіх інших.

Завітайте до нашого інтернет-магазину ліпного декору – зробіть свій дім неповторним!

Для чого гортати десятки каталогів і порівнювати пропозиції від різних постачальників, якщо для того, щоб зробити оптимальний вибір, достатньо завітати в наш онлайн-майданчик? Інтер’єрний і фасадний ліпний декор із поліуретану, фальш-балки та інші елементи оздоблення у нас представлені в широкому асортименті, а оформлення замовлення займає не більше пари хвилин вашого часу!

У нас купити ліпнину із поліуретану можна як знаходячись в Києві, так і проживаючи в будь-якому іншому місті України.

Не має значення, де саме ви знаходитесь. Набагато важливіше інше: ви бажаєте зробити свій будинок чи квартиру особливою, оригінальною в найкращому розумінні цього слова. І наш інтернет-магазин допоможе втілити ваші бажання!

Вивчайте наш каталог ліпнини із поліуретану, обирайте оптимальні за параметрами та кольорами елементи і приділяйте мінімум часу оформленню замовлення. Одразу після цього ми відправимо вам придбаний декор, і зовсім скоро ви зможете розпочати ремонт!

Вгору