ДОГОВІР ОФЕРТИ

Інтернет-магазин d7.com.ua, далі іменований «Продавець», пропонує будь-якій фізичній або юридичній особі, надалі іменується «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, зображення яких розміщені на сайті http://d7.com.ua

Оформляючи замовлення на Сайті, Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
    1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання (у відповідності зі ст. ст. 633, 641 і гол. 63 Цивільного кодексу України). Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. Цей договір містить всі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром
    1.2. У разі прийняття умов цього договору (тобто публічної оферти інтернет-магазину), громадянин (або юридична особа), що виробляє акцепт оферти, стає Покупцем. Акцептом є факт оплати замовлення в розмірі 100% на умовах цієї угоди.
    1.3. Продавець здійснює роздрібний продаж товарів через інтернет-магазин http://d7.com.ua
    1.4. В рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідне певного артикулу) товарної позиції.
    1.5. Продавець залишає за собою право вносити зміни в цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ
    2.1. Для оформлення замовлення Покупець проходить автоматичну реєстрацію на Сайті.
    2.2. Покупець здійснює замовлення товарів по каталогу на Сайті і відправляє його Продавцю.
    2.3. У разі виникнення у Покупця питань, які стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.
    2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точну та повну адресу доставки, а так само погодити з Продавцем бажаний день і час доставки.
    2.5. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця у певний час за вказаною адресою доставки.
    2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, понесені ним на доставку товару в місто Покупця повернення товару у місто Продавця за тарифами кур'єрської служби.
    2.7. Покупець оплачує замовлення будь-яким зручним способом, обраним в інтернет-магазині.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ
    3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронною поштою, погоджує додаткові характеристики, комплектації товарів і їх вартість.
    3.2. Продавець зобов'язується поставити товар у відповідності з отриманим замовленням, у кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.
    3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду товарів, їх зразкам в каталозі. Заявлені на Сайті характеристики і зовнішній вигляд товару можуть незначно відрізнятися від зразка.
    3.4. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. ДОСТАВКА
    4.1. Доставка товарів здійснюється по всій території України.
    4.2. Продавець докладе всі зусилля для дотримання термінів доставки, погоджених з Покупцем. Тим не менш, затримки в доставці зважаючи на можливі непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
    4.3. Вартість доставки замовлення вказана на сайті Продавця в розділі «Оплата і доставка».
    4.4. При отриманні замовлення на пошті чи від кур'єра Покупець повинен перевірити посилку. Якщо після розкриття виявлено нестачу, підміна або пошкодження товару, то Покупець повинен скласти Акт і повідомити про проблему Продавцеві будь-яким доступним способом. В іншому випадку Продавець не несе відповідальність за можливе пошкодження або розкрадання посилки.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ
    5.1. Точна вартість товарів, зазначена в каталозі на Сайті.
    5.2.Ціна товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
    6.1.  Покупець може повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з моменту доставки замовлення.
    6.2.  Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також при наявності документа, що підтверджує покупку даного товару у Продавця.
    6.3.  Не підлягають обміну (поверненню) товари належної якості, перелік яких затверджений постановою КМУ від 19.03.94 р № 172.
    6.4.  У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця в строк 2-х днів з моменту доставки замовлення.  Для підтвердження дефекту товар передається на експертизу Продавцю.  У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість товару.

7. Інші умови
    7.1.  Покупець дає дозвіл на обробку Продавцем своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів.
    7.2.  Вся інформація, надана Покупцем Продавцю, не може бути передана для ознайомлення і / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації і випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.
    7.3.  До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України.
    7.4.  У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.  Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів.  При неможливості досягти угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

8. ТЕРМІН ДІЇ ЦЬОГО ДОГОВОРУ
    8.1.  Цей договір вступає в силу з дати оплати замовлення і діє до виконання всіх умов.